Aktualności

To już 9. Konferencja "Dni Higieny”. Tematem konferencji będą aktualne zagadnienia związane z epidemiologią, dezynfekcją i kontrolą zakażeń szpitalnych. Chcemy również zapoznać uczestników konferencji z nowymi ... więcej

Miejsce konferencji

15-17.09.2016
HOTEL ANDEL'S BY VIENNA HOUSE**** w Łodzi

Na miejsce tegorocznej konferencji wybraliśmy miejsce, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością. Zabytkowa ceglana fasada hotelu andel’s by Vienna House Łódź jest tak niesamowita, jak jego lokalizacja. Budynek dawnej przędzalni, w którym obecnie mieści się hotel, stanowi część kompleksu Manufaktura – handlowego, artystycznego i kulturalnego centrum miasta. Architektura hotelu to intrygujące zestawienie kolorów i formy, wzornictwa i struktury, pasji i swobodnego podejścia.

Kompleks Manufaktura, mieszczący się w budynku dawnej fabryki włókienniczej Izraela Poznańskiego, to obecnie największe w Polsce centrum handlowe, artystyczne i rozrywkowe. Stanowi on ciekawy przykład połączenia tradycji z nowoczesnością. Manufaktura odgrywa kluczową rolę w życiu miasta.

Dokładny adres hotelu:

ANDEL‘S BY VIENNA HOUSE LODZ
ul. Ogrodowa 17
91-065 Łódź

viennahouse.com

Doba hotelowa w dniu przyjazdu rozpoczyna się o godz. 15.00 i trwa do godz. 12.00 w dniu wyjazdu.

Dojazd:

Do Łodzi można dojechać samochodem lub komunikacją publiczną – pociągiem oraz autobusem. 

Dla tych z Państwa, którzy zdecydują sie na przyjazd pociągiem lub autobusem, zorganizujemy bezpłatny przejazd do hotelu. W tym celu prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorem.

Rozkład jazdy PKP